Jan Fišer je asistentem ředitele, má na starost administraci webových stránek, zajišťuje zákaznický servis pro portál gynlink.cz, organizačně zajišťuje správné fungování IT sítě a je členem projektových týmů pro portály gynclin.cz a gynlink.cz.

Předtím pracoval 17 let u ČSA kam nastoupil v prosinci 2003. Začal na oddělení Revenue managment u nastavování obsazenosti letů, které ČSA provozovalo například Bělehrad, Záhřeb, Split, Sofie a podobné v této oblasti s cílem zajistit vyváženost kapacity letadla kde nastavoval kolik míst v jaké cenové kategorii se na daný let prodá. Poté dostal nabídku, aby přešel v rámci firmy na nově vznikající oddělení Revenue integrity, které mělo za úkol hlídat, zda se neprodávají podvodné letenky a také případné zdvojené rezervace u jednotlivých cestujících. Toto oddělení vznikalo v té době u ČSA nově a Jan byl u jeho vzniku a pomáhal vychytávat problémy začínajícího produktu. Po spojení oddělení RI s oddělením Rezervačních a distribučních systémů pak Jan dostal na starost podílet se na vkládání letového řádu do rezervačního systému, jeho změn a změn typů nasazovaných letadel a také na potvrzování nadstandartních služeb do jednotlivých rezervací. Také zajištoval vkládaní míst od ostatních dopravců, kteří s ČSA spolupracoval na jednotlivých letech, a to až do září 2020 kdy byla tato pozice u ČSA zrušena.

Před nástupem do ČSA ještě absolvoval civilní službu od listopadu 2001 do května 2003 ve stavebním archívu městské části Prahy 8 kde se podílel na vyhledávání stavební dokumentace na žádost jednotlivých majitelů stavební dokumentace a po velkých povodních v roce 2002 také na jeho záchraně a renovaci archivačních materiálů.