Kateřina založila společnost Gynclin s.r.o. v roce 2012. Z původní běžné gynekologické ambulance vybudovala prosperující kliniku vyhledávanou pro proklientský přístup a vysokou odbornou úroveň.  Díky hodnotám, na kterých je společnost postavena, se Gynclin pyšní mnoha medicínskými úspěchy, stabilním teamem, zázemím pro klientky i zaměstnance a ambicemi pro další růst. Kateřina společnost manažersky zastřešuje, zodpovídá za ekonomickou prosperitu, udává směr rozvoje a sama také pracuje na pozici lékaře. Její doménou je prenatální diagnostika, tj. screening vrozených vývojových vad plodu, kterou začala dělat již na začátku svojí kariéry, a to v Londýně u profesora Walda.

Předtím Kateřina pracovala ve švýcarské farmaceutické společnosti Novartis, kde pracovala na pozici ředitele Country manager pro Čechy a Slovensko a byla zodpovědná za dovoz a prodej očkovacích látek.

Předtím pracovala v americkém gigantu, společnosti Medtronic na pozici Business unit manager, kde byla zodpovědná za prodej a servis špičkové přístrojové techniky pro neurochirurgii a neurologii a také měla na starost trénink lékařů, spinálních chirurgů, v oblasti implantace umělých intervertebrálních disků, jejichž prodej měla na starost.

Vzdělání v oblasti klinických studií načerpala ve francouzské firme Pierre Fabre medicament, kam nastoupila po předchozí kariéře gynekologa a porodníka na klinice v Brně, kde úspěšně složila atestaci v oboru a věnovala si i vědecké a výukové činnosti.

Manažerské a finanční kompetence získala Kateřina při studiu MBA na Sheffiled Hallam University.