Objednejte si eRecept z pohodlí vašeho domova. Naše služba Gynlink je k dispozici 24 hodin denně. Do hodiny máte recept ve vaší e-mailové schránce.

Objednejte si eRecept z pohodlí vašeho domova do 24 hodin. Více zde.

Postkoitální antikoncepce: Rychlá záchrana

 decoding

Vážené klientky, 

připravili jsme si pro vás jedinečnou slevovou akci na vakcínu Gardasil 9, která slouží jako prevence proti viru HPV. Celkem můžete ušetřit na očkování 2 100,- Kč. Akce platí do konce dubna. 

Více se dozvíte na našem webu.

Postkoitální antikoncepce (intercepce) je metoda zabraňující těhotenství po nechráněném pohlavním styku. Podává se většinou do 72 hodin (3 dnů) po styku, ale lze ji podat i do 120 hodin (5 dnů). Čím dříve se podá, tím účinněji těhotenství zabrání.

Chcete se dozvědět více o možnostech antikoncepce? Obraťte se na nás v našem centru nebo si přečtěte jeden z našich článků.

Jak vám pomůžeme v Gynclin?

  • Nabízíme radu a poučení v souvislosti s užitím postkoitální antikoncepce klientkám mladším 16 let. Klientky pod 16 let potřebují vystavit lékařský předpis. 
  • Nabízíme zaslání elektronického receptu na postkoitální antikoncepci pomocí SMS a e-mailu na našem portálu www.gynlink.cz./postkoitalni. Tuto službu mohou využít i ženy, které nejsou v naší gynekologické ordinaci registrovány.

Nemáte-li svého obvodního gynekologa, rádi o vás budeme pečovat v našem gynekologickém centru Gynclin

 decoding  decoding  decoding  decoding  decoding
Máme smlouvu s
 decoding
 decoding
 decoding
 decoding
 decoding
 decoding
 decoding

Objednávejte se, prosím, výhradně přes náš online servis. Pro další informace volejte nebo pište:

+420 266 010 292